Teams en standen

Team 1: klasse C

Jessica Faulitta
Léonie Morice (aanvoerder)
Keyano Toemin
Karsten Smeelen
Wolf Marugg

Coach: Gerard van der Haven

Team 2: klasse D

Benjamin Orji
Mandeya Wahabu (aanvoerder)
Haoxuan Ma

Coach: Marlous Tamminga

Team 3: klasse D

Elmie Dania
Jasmijn Haan
Thijmen Bekkers (aanvoerder)
Alexander Haye

Coach: Bart van der Vegte

Team 4: klasse D

Florian van Rongen (aanvoerder)
Dion Portier
Chris Kops
Mark Bandrivskyy

Coach: Ray Kops

Team 5: klasse Goud

Reyanshi Ghosh
Dagmar Smeelen (aanvoerder)
Michael Faulitta

Coach: Ruud Smeelen

Team 6: klasse Goud

Sana Azimi (aanvoerder)
Eline Sypkens Smit

Zoyaan Akmal
Fabian van Asselt

Coaches: Dennis van Asselt & Mathijs Sypkens Smit

Team 7: klasse Zilver

Xamia David
Jalea David
Ziggy Kops
Louis Wahle (aanvoerder)

Coaches: Fabian Wahle en Emile David

Team 8: klasse Zilver

Bram de Jong
Julian Brouwer (aanvoerder)
Jayden Lin
Bink Kohout

Coach: Sigrid Peter

Instap competitie poule 1

Team 9: klasse Instap D

Srinidhi Prabu Vidya
Khalid Munye
Rohat Özkan
Vinaya Ori (aanvoerder)
Begeleider: Soerin Ori

Team 10: klasse Instap D

Fleur van Rosse
Elisa Liao
Koen Bennink (aanvoerder)
Yusef Munye
Begeleider: Piet van Rosse

Team 11: klasse Instap D

Sanskriti Prabu Vidya
Maia Liaou (aanvoerder)
Aivher Lopez
Jake Jerrin
Begeleider: Ameing Tang

Team 12: klasse Instap D

Yihan Bai
Jens Peek (aanvoerder)
Eason Dong
Dieter Sypkens Smit
Begeleider: Ellen Gehner

Standen teams 9 t/m 12
Stand Team Punten Gespeeld Gewonnen-Gelijk-Verloren
1e Team 10 14 3 3-0-0
2e Team 9 10 3 1-1-1
3e Team 12 6 3 0-1-2
4e Team 11 6 3 0-2-1

Instap competitie poule 2

Team 13: klasse Instap Zilver

Eliyah van Goor
Nasra Munye (aanvoerder)
Xaffir Lopez
Nakshatra Aiahlareddy
Begeleider: Nuhiddin Munye

Team 14: klasse Instap Zilver

Cindy Jia
Amelija Dong
Vishek Ori
Yicheng Bai (aanvoerder)
Begeleider: Erik van Tuin

Team 15: klasse Instap Zilver

Marit Sypkens Smit
Arkin Hasan
Loek van Laanen (aanvoerder)
Nina Tamang
Begeleider: Xandra van Laanen

Team 16: klasse Instap Zilver

Aruna Upadhyay (aanvoerder)
Arfan Handaru
Luca Ma
Fahrijal Sudarsono
Begeleider: Vivien Lestari

Standen teams 13 t/m 16
Stand Team Punten Gespeeld Gewonnen-Gelijk-Verloren
1e Team 15 12 3 2-1-0
2e Team 14 10 3 1-2-0
3e Team 13 8 3 1-0-2
4e Team 16 6 3 0-1-2